Menu

pobočka Rehabilitační sanatorium Karviná – Hranice

 

Melichar, René, – Blb na zahrádce /

Sympatický nešika si neváhá dělat legraci sám ze sebe a s vervou se tentokrát pouští do zakládání okrasné zahrádky, zařizování nového domu, stavby garáže pro svůj milovaný motocykl, zažije dramatickou jízsu na dovolenou, boj se sršňem, ztrátu dokladů a jiné malé i větší katastrofy, kterými se však nenechá odradit

Gillerová-Brezník – Dotkni se mě, lásko /

Zuzana je úspěšná žena. Tedy navenek určitě. Studovala vysokou školu, z malé slovenské vesnice se přestěhovala do Bratislavy, našla si skvělé zaměstnání. Má spoustu přátel, s kolegy v práci si rozumí. Co všechno ale musela v životě překonat, aby se dostala tam, kde je?

Ciprová, Oldřiška – Drahomíra :

Drahomíra se po smrti svého muže knížete Vratislava dostane do ostrého sporu s tchyní Ludmilou. Osamocená kněžna nese velmi nelibě Ludmilin vliv na svého syna Václava. Prudkou zášť, která ji sžírá, dokáže zmírnit jen láska k dávnému příteli. Ovšem ani něžné city nezastaví plánovanou vraždu, která změní jak Drahomíru samotnou, tak i politiku v Čechách.

Trpiš, Jakub – Volba :

Kniha Volba je literárním debutem mladého českého autora Jakuba Trpiše. Prolínají se v ní prvky duchovní literatury, sci-fi, detektivky, psychologického i milostného románu. Poprvé vyšla v roce 2012. Příběh v sobě nese silné poselství, které může změnit život jednotlivce i celé společnosti.

Šárková, Danka – Zpáteční letenky /

Dvě ženy ve stejném věku bojují o přízeň bohatého kovboje Jardy. Jana je úspěšná podnikatelka a protřelá prostitutka pro velice bohaté pány z vysoké společnosti, která čeká na vysněného prince, zatímco Ester je obyčejná, léta věrná manželka, profesí pekařka se žádnými ambicemi. Tyhle dvě ženy spojí jednoho dne náhoda. Ale protože náhody neexistují a vše se mělo stát, obě dámy se skamarádí a odjedou společně na dovolenou.