Menu

Prezentace interaktivní knihy příběhů Vanda a Eda v onl@jn světě

Datum konání akce: 07.01.2021 - 10.02.2021
Místo konání:


Regionální knihovna Karviná jako pověřená knihovna pro výkon regionálních funkcí v karvinském regionu si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci permanentní edukace knihovnických a informačních pracovníků.

 

Online seminář s prezentací interaktivní knihy příběhů Vanda a Eda v onl@jn světě, Lektorka: Mgr. Petra Sobková z oddělení vzdělávání Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Seminář se uskuteční ve středu 10. února 2021 od 9:00 do 11:30 hod.

Anotace: Zkuste si vyjmenovat pět činností, při kterých lidé využívají technologie. A nyní obráceně. Zamyslete se a vyjmenujte pět činností, při nichž dnes lidé technologie nevyužívají. Že to není vůbec jednoduché? Jak ale v takové době vychovávat a vzdělávat děti, když s technologiemi sami mnohdy válčíme a děti jsou stále o krok napřed? Jak mohu efektivně ochránit dítě před riziky využívání digitálních technologií a internetu? A kdy je ten správný čas s tím začít? Nejen na tyto otázky se společně pokusíme najít odpověď, ale především si ukážeme nástroje, které se mohou stát pomocníkem knihovníka 2.0.

Bližší informace o semináři: anna.macurova@rkka.cz

Vzdělávání se uskutečňuje za finanční podpory Moravskoslezského kraje.